» Lyžiarske strediská


» Kúpaliská


» Reštaurácie


» Šport a zábava


» Jaskyne


» Kultúrne pamiatky


Šport a zábava

 

Bobová dráha - Žiarce (1,9km)

Bobová dráha - Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. Ide o prvú dráhu svojho druhu na Slovensku. Dráha je dlhá 1000 m s prevýšením 113 m, 16-timi zákrutami a 6-timi terénnymi vlnami. Atrakcia je vhodná pre rodiny s deťmi - cez deň aj večer.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Bikepark Jasná (6km)

GIANT BIKE PARK JASNÁ je určený pre vyznávačov zjazdového bicyklovania. Využíva prírodné danosti s drevenými prekážkami a terénnymi úpravami. Tie najľahšie trate je možné zísť aj na kolobežke. Trate začínajú pri hornej stanici 6-sedačkovej lanovky na Rovnej Holi a končia na Záhradkách.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

AVS - Areál Vodného slalomu RAFTING (7km)

Rafting v areáli vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši je umelo vystavaný kanál na rieke Váh, kde trénujú aj naši olympijsky víťazi. Vyskúšajte si aj vy neopakovateľný zážitok na divokej vode pod dohľadom kvalitných a skúsených inštruktorov.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Adrenalínové športy (7km)

V regióne Liptov môžete využiť širokú škálu adrenalínových športov ako napr.: paintball, štvortkolky, paragliding, lukostreľbu, airsoft, hydrospeed, golf atď. Pre bližšie info kontaktujte ADRENALÍN CENTRUM LIPTOV.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Tarzánia Jasná (8km)

Tarzánia Jasná sa nachádza v Jasnej pod Chopkom, v blízkosti hotela Ostredok. Postavená je na stromoch a pozostáva z dvoch trás vybudovaných pomocou 34 plošín a 95 prekážok vo výške približne 4 až 7 m nad zemou.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

 

Funpark Tatralandia (10km)

Funpark Tatralandia je najväčší zábavný prírodný areál na Slovensku a v Poľsku. Nachádza sa v Liptovskom Mikuláši pri Aquaparku Tatralandia. Nájdete tu oddych a zábavu, kabaretné vystúpenia, štýlové aj funny atrakcie, pyrotechnickú show a mnoho ďalších programov a animácií.
[VIAC INFO] | [MAPA]