» Lyžiarske strediská


» Kúpaliská


» Reštaurácie


» Šport a zábava


» Jaskyne


» Kultúrne pamiatky


Kúpaliská

 

Aquapark Tatralandia (10km)

Aquapark Tatralandia sa nachádza pri obci Liptovský Trnovec iba 2km od Liptovského Mikuláša. Ponúka 14 bazénov (9 celoročných) a 30 tobogánov s množstvom vodných atrakcií. Okrem toho je tu Keltský saunový svet a Wellness Paradise.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

 

Termálne kúpalisko Liptovský Ján (14km)

Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C, ktorý má liečivé účinky na reumatické, gynekologické a kožné ochorenia. Nachádzajú sa tu štyri bazény (plavecký, detský, relaxačný a bazén s fontánou). Súčasťou areálu je tenisový kurt, plážový volejbal, minigolf a detské ihrisko.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Thermal Park Bešeňová (22km)

Vodný Park Bešeňová s geotermálnou vodou (26°C - 39°C) je ideálnym miestom na načerpanie stratenej energie a vitality. Okrem klasických bazénov a tobogánov ponúka aj rôzne vodné atrakcie ako je divoká rieka, dopadový bazén, vodné trysky atď.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Kúpele Lúčky (26km)

Kúpele ponúkajú relaxačný bazén s rôznymi atrakciami a teplotou vody 28 - 33 ° C, sedací bazén s termálnou minerálnou vodou o teplote 36 - 38 ° C, vnútorný bazén s termálnou minerálnou vodou o teplote 36 - 38 ° C a vitálny (saunový svet) - fínska sauna, mentolová sauna, rímsky parný kúpeľ, Kneippov kúpeľ, tepidárium a masážne trysky a sprchy.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Aquacity Poprad (64km)

Je ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie. Ponúka celoročné vonkajšie bazény s teplotou 30 – 38 °C, kryté relaxačné termálne bazény Blue Sapphire a taktiež zábavu pre deti v detských bazénoch so šmýkačkami a atrakciami. Navštíviť môžete aj vitálny svet s rôznymi saunami a procedúrami.
[VIAC INFO] | [MAPA]