» Lyžiarske strediská


» Kúpaliská


» Reštaurácie


» Šport a zábava


» Jaskyne


» Kultúrne pamiatky


Reštaurácie

 

Reštaurácia v hoteli Tri Studničky (270m)

Reštaurácia sa nachádza 270 metrov od chaty a je otvorená denne od 07:00 do 22:00. Vychutnáte si jedlá z grilu na drevené uhlie alebo z originálnej pece na pizzu, ktoré dopĺňajú široký výber jedál domácej a svetovej kuchyne.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Reštaurácia Koliba, Poľovník a Bystrina (650m)

Všetky tri reštaurácie sa nachádzajú iba 400 metrov od chaty. Okrem klasickej ponuky jedál si môžete objednať jedlá z diviny a jedlá pripravené na otvorenom ohni. V mesiacoch spetember - december sa usporadúvajú husacie hody s cigánskou alebo ľudovou hudbou.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Slovenská reštaurácia (8km)

Reštaurácia sa nachádza v centre mesta Liptovský Mikuláš, neďaleko nákupného centra Billa, na prvom poschodí hotela Steve. Je otvorená denne od 11:00 do 23:00. Jedlo si vychutnáte v spojení s typickou ľudovou hudbou.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

Happy End Bar & Restaurant (9km)

Reštauráciu a Drink Bar nájdete v Jasnej pod zjazdovkou Biela Púť. Je to najlepšia možnosť ako sa rýchlo občerstviť počas zimnej lyžovačky.
[VIAC INFO] | [MAPA]

 

 

McDonalds' (6km)

Reštaurácia na okraji Liptovského Mikuláša - smerom do Jasnej. Kapacita je 122 miest vo vnúti a 72 miest vonku. Vodiči určite ocenia aj McDrive. Otváracia doba je denne od 7. do 22. hodiny.
[VIAC INFO] | [MAPA]