Exteriér

Pozemok chaty je ohraničený čiastočne živým plotom a od hlavnej cesty je oplotený. Vstupná brána sa dá zamknúť. Po vstupe do areálu chaty sa naľavo nachádza parkovisko a detské ihrisko s hojdačkami, pieskoviskom a šmýkačkou, napravo je veľká trávnatá plocha vhodná na hry pre deti i dospelých - futbal, volejbal, bedminton atď. K dispozícii je aj kvalitný stôl na stolný tenis. Pri chate sa ďalej nachádza otvorená terasa so záhradným sedením a prístrešok s posedením, grilom a ohniskom.Interiér

Chata je dvojpodlažná, čiastočne podpivničená.

Prízemie

Po vstupe do chaty sa napravo nachádza spoločenská miestnosť, rozdelená na jedálenskú a obývaciu časť. Popri sedení pri kozube si môžete pozrieť SAT-TV alebo surfovať na free-wifi internete. Spoločenská miestnosť je spojená s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená. K dispozícii je elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, hriankovač. Na prízemí sa ďalej nachádza dvojlôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. K dispozícii je aj práčka, žehlička a sušič na vlasy.

Poschodie

Na poschodí sa nachádzajú tri izby: dvojlôžková izba s prístelkou, trojlôžková izba a trojlôžková izba s prístelkou. K dispozícii je aj detská postieľka. Ďalej je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Z chodby sa vychádza na veľký prekrytý balkón so sedením.

Fotogaléria